Vrh A

 

Ajša Pengo

 Narodila se jako první, porodní váha byla 390g. Ajša nám nejvíce připomínala mamku Buginu, proto jsme jí také říkali "malá Bugi". Je to takové malé, černé torpédo. Do nového domova odešla jako druhá a bydlet bude, kousek od nás v Křešicích u Kuřetů. S Ajšou se doufám budeme potkávat i u nás na cvičáku. Celé její nové rodině děkuji za krásné zprávičky, a fotečky. A mamince přeju co nejmíň okousaných kytek.

Airin Pengo

Narozená jako druhá, porodní váha 400g. Do nového domova odešla jako sedmá. Páníčci si ji odvezli, až do Jižních Čech do Kaplic.

 

Fotogalerie

Art Pengo

 Narodil se jako třetí. Jeho porodní váha byla největší ze všech štěňat 460g. Do nového domova odešel jako čtvrtý. Art bydlí se svým pánečky Tomášem a Hankou v Teplicích.

Fotogalerie

Aiwena Pengo

 Narozena jako čtvrtá. Domů odjela jako pátá. Porodní váha 400g.S paničkou Adélou bydlí v Praze.

 Fotogalerie

Axl Qwent Pengo

Narodil se jako pátý. Porodní váha 400g. Panička Denisa se na něj těšila již od doby co byl u mámy v bříšku. Bydlet bude v Praze a domů odjel jako šestý. Qwent bude s Denisou, která studuje školu se zaměřením na kynologii chodit do školy. Přejeme jim hodně uspěchů v učení. Bohužel  z vážných rodinných důvodů, jsme pro Qwenta hledali nový domov. Qwentík už je v nové rodině, kde mu společnost dělá rotvajlerka Ebinka a taky kocour. Přejeme mu v nové rodině hodně lásky a radosti.

Fotogalerie

Agar Pengo

Přišel na svět jako šestý, porodní váha byla 400g. Byl také očekáván ještě před narozením. Páníčkům umřel jejich psí kamarád, tak se na nového člena rodiny moc těší. Odejde domů jako poslední, zatím si páníčci ještě uživají dovolenou. A my si ho alespoň ještě chviličku užijeme. Agárek už je taky doma u své nové rodiny v Českém Brodě.

Agar Pengo

/album/agar-pengo/agar-jpg/
/album/agar-pengo/agar-a-novy-panicci-jpg/
/album/agar-pengo/agar-001-jpg/
/album/agar-pengo/agar-007-jpg/
/album/agar-pengo/agar-012-jpg/
/album/agar-pengo/agar-015-jpg/
/album/agar-pengo/agar-032-jpg/
/album/agar-pengo/agar-028-jpg/

 

Arin Pengo

Narozený jako sedmý, porodní váha 380g.Od nás odešel jako třetí. S novou rodinou Krainových odjel za Plzeň do Chotěšova. Na fotoalbum se můžete podívat zde. a zde. Nové fotky zde, zde.

Fotogalerie

Ajla Pengo

  Osmá narozená, porodní váha 410g. Do nového domova odjela jako první.  Ajla bude bydlet v Benátkách nad Jizerou u Blažků.

Vyhledávání

Kontakt

Zuzana Penglová Vražkov 140
41301 Roudnice nad Labem
774 133 919

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.