2011

 

Je sice čas Vánoc, pohody a lásky, ale mě přišla smutná zpráva. Mamka naší Boogie Bína z Rýchovských vrchů prodělala torzi žaludku a i přes všechnu péči lékařů odešla do psího nebe. Teď se tam určitě honí s Brunďou. Posíláme jí velké pohlazení. Pamatuji si ji jako velkou, krásnou fenu s hrdým nesením těla a velkým srdcem. Díky ní máme naší Bugišu a bez rotvíků už si neumíme náš život představit. Moc myslím i na její páníčky.

4-6.11 jsme byli na posledním výcvikovém víkendu tohoto roku v Maxově. Jídlo i ubytování jako vždy super. Přijeli i dva pejsci z našeho odchovu, Axl Qwent a Ballu se svými páníčky. Cvičilo se, bilancoval se celý rok, prostě parádní relax pro nás i pro pesany. Na reportáž a fotky se můžete podívat na stránkách pobočky.

 

Lucka Zavoralová poslala fotky naší malé psí holčičky Boogie Pengo, která se zůčastnila jejich výcvikového víkendu. Luci děkuju.

 

Před nějakým časem mi Barbara Jabůrková poslala hezké fotky Breda, tak jsem je doplnila do jeho fotogalerie. Děkuju.

7-9.10.11 tento víkend jsme strávili v Kytlici na výcvikovém víkendu pobočky BEZ HRANIC. Počasí nám sice moc nepřálo, ale to nás neodradilo a jako vždy jsme ráno začli se stopami, dopoledne poslušnostmi a odpoledne obranami. Tentokrát nám figuroval Ládik Jupa. Když nám byla zima, zalezli jsme do tepla ke krbu. Na víkend přijela i dvě naše miminka Axl Qwent a Ballu. Qwent už je veliký a bavily ho hlavně obrany. Ballu je teprve půlroční miminko i když tak vůbec nevypadá. Poprvé si s páníčkem zkusili stopy a obrany a byli oba opravdu šikovní. Víkend se jako vždy vyvedl, jen toho deště mohlo být méně. Pár fotek zde.

Další fotky a reportáž na stránkách pobočky BEZ HRANIC.

18.9.11 Kristýnka s Geilou opět vyrazily na další agi závody, tentokrát do Kralup nad Vltavou. Konal se zde podzimní " Jampingový masakr ". Přivezly si medaili za první místo. Oba běhy měly bez jediného trestného bodu. Jsme na ni moc pyšní, udělala nám velkou radost!!

1.9.11 naše Buginka oslavila 5.narozeniny. Jsme rádi, že jí máme, je to náše zlatá holka a doufáme, že nám bude ještě dlouho dělat radost.

Naši gratulanti

/album/nasi-maly-gratulanti/kita-jpg1/
/album/nasi-maly-gratulanti/narozeniny-jpg/
/album/nasi-maly-gratulanti/vendik-jpg/

 Lucka Zavoralová mi poslala pár fotek z návštěvy malé Boogie u nich. A Zuzka poslala krásnou fotku jak Buginka leží v pelíšku se svým velkým psím kamarádem Jolikem. Děkuju.

6.8.11 dnes nás přijel navštívit Bruno s páníčky. Běhal po dvoře a zahradě jak když odjel včera. Měli jsme z návštěvy velkou radost, je hezké vidět, jak ta miminka rostou. Ulovila jsem pár fotek, některé jsou zamlžené z toho jak mi Bruneček olízal foťák.

Bruno Pengo

/album/fotogalerie-novinky9/p8130020-jpg/
/album/fotogalerie-novinky9/p8130023-jpg/
/album/fotogalerie-novinky9/p8130026-jpg/
/album/fotogalerie-novinky9/p8130030-jpg/

27.-30.7.11 v pondělí jsme si zabalili věci a vyrazili jsme směr Cvikov na LVT. Jako každý rok se tábor povedl, supr parta, bezva jídlo, prima figuranti i počasí nám skoro celý týden přálo. V úterý se konala hned dvojitá svatba našich kamarádů z pobočky. Vidět špalír rotvíků s motýlky a věnečky a slyšet je na povel všechny štěkat, je opravdu zážitek, na který jen tak nezapomeneme. Všem manželatům přejeme do jejich společného života jen to nej. Na závěr tábora se konaly zkoušky dle MZŘ a já s Buginkou jsme složily zkoušku BH. Reportáž a fotky z tábora zde.

 

 6.7.11 využila jsem milého pozvání manželů Jabůrkových a jela jsem navštívit Breda a jeho rodinu na chalupu, kde trávili dovolenou. Bredíček nás všechny nadšeně přivítal a rozdal nám plno pusinek. Má na chalupě nádhernou velkou zahradu, kde se může pořádně vylítat. Při zpáteční cestě jsme navštívili Baxe. Baxík má v rodině malou slečnu, se kterou si moc rozumí. Poslední zastávka byla u Bekky, která bydlí se svou rodinou kousek od nás. Má v rodině dvě malé holčičky, se kterými skvěle vychází. Všem páníčkům děkuji za moc milé přijetí. Dostala jsem od těch našich miminek spoustu pusinek a olíznutí. Jsem ráda, že na nás, i když se mají moc dobře v nových rodinách, nezapomněla. Všichni páníčci miminka chválili, jak jsou šikovní, hodní a já na ně byla moc pyšná.

Fotky z návštěvy.

17-19-6 zatímco já se starala o partu přátel z pobočky BEZ HRANIC, kteří u nás na cvičáku na VV pilně cvičili, moje dcera Kristýna s Geilou závodili na agility závodechv Kralupech nad Vltavou. Holky zabojovali a přivezli dvě medaile, jednu za 2.místo a jednu za 3.místo. Oběma moc gratuluji a jsem na ně moc pyšná!! Já s Bugišou jsem taky nezahálela a dala ji po mateřské trochu do těla, byla šikovná a nic nezapoměla.  

Naše medailistky

/album/fotogalerie-novinky7/img-1416-jpg/
/album/fotogalerie-novinky7/img-1422-jpg/

Všechna štěňátka už jsou v nových domovech u svých nových páníčků. Přeji jim co nejvíc lásky, vždy plnou misku, spoustu pohlazení a ať prožijí se svými novými rodinami co nejdelší a nejhezčí psí život. Páníčkům přeji, ať jim jejich pejsci dělají jen samou radost a nezlobí.  To vše přeje lidská máma Zuzka a psí máma Boogie Woogie.

 Moc děkuji všem novým páníčkům za zprávičky a fotečky, které posílají. Udělají mi vždy velkou radost.

Na to jak se měla štěňátka od narození až do odchodu do nového domova se můžete podívat zde.

24.6.11 dnes  dočkal i Baddy. Jeho páníček si ho odvezl do Stetenic, bude mít v rodině pět malých pejsků, tak se mu snad nebude stýskat.

 

19.6.11 dnes od nás odjela naše psí holčička Boogie. Našla nový domov u našich kamarádů z pobočky BEZ HRANIC, Péti Bečky a Zuzky Veselé. Jsem moc ráda, že našla tak prima rodinu, v které má i psího kamaráda rotvíka Jolyho. Radost mám i z toho, že ji budeme pravidelně vídat na akcích pobočky a těším se na letní tábor, doufám, že mě pozná. Baddy tu zůstal sám, upnul se na Arga a chodí za ním jak ocásek. Mi, aby mu to nebylo líto, že je poslední  ho bereme domu a snažíme se, aby se mu nestýskalo po sourozencích.

 

18.6.11 dnes našel svou novou rodinu Bruneček, nebude bydlet daleko a doufám, že se s nim budeme potkávat na cvičáku.

 

5.6.11 štěňátkům je deset týdnů. Jsou šikovná, přiběhnou na zavolání, milují tahání o hadr, hru se smetákem. Děti si nimi neustále hrájí, honí se, házejí jim míčky nebo létající talíře. Někdy utahají děti štěňata a někdy zase štěňata je. Jsou tak akční, že jsme někdy rádi, že je večer a jdou do kotečku spát. Mají rádi návštěvy, vždy se na ně vrhnou a snaží se je ulízat. Dva psí kluci a jedna psí holčička čekají ještě čekají na nové pány.

Fotečky Baddyho, Brundi a Boogie.

 

30.5.11 v pátek bylo štěňátkům devět týdnů. Jsou už jen tři a tak se jim než nám odejdou věnujeme co nejvíc. S Kristýnkou už zkouší chodit na vodítku. Nejraději mají přetahovanou o hadr, nebo zametání s koštětem. Musím je pochválit za to jak jsou čistotní, pravidelně je pouštíme a oni hned běží udělat hromádku a loužičku. Když jsem v práci tak v kotečku chodí na noviny. Zkoušeli jsme jim udělat nějaké hezké fotky, alej e to hodně těžké, jsou jak pytel blech.

Fotečky zde.

 

28.5.11 Naše smečka se opět zmenšila, dnes od nás odjel se svou novou rodinou Ballu. I on bude mít v rodině dvě slečny.

 

26.5.11 naši lotříci si našli novou zábavu, hrabat tunely v písku. Mam pocit, že soutěží kdo vyhrabe větší a víc se u toho ušpiní. Pak usnou na jedné hromadě. Pár foteček z hrabání a z víkendových odchodů najdete zde.

 
Všem novým majitelům děkuji za zprávy, které posílají! Jsem ráda, že ty naše štěňátka se mají tak dobře, že se jim ani nestýská.

21.5.11 dnes si pro Bekky přijela celá rodina Drobných. Mají dvě malé princezny, které už se nemohli dočkat. Bude bydlet kousek od nás tak ji budeme moci vídat.

 

20.5.11 dnes bylo štěňátkům osm týdnů. Jsou to cvalíci váhy mají od 7 do 8, 5kg. Dnes do nového domova odjel Bax, bude mít v rodině malou slečnu. 

 Fotečky našich lotříků.

 

Taky už u nás byly první slzičky, do nového domova odešel Bred, do Prahy si ho odvezli manželé Javůrkovi. Už došla SMS, že dojeli dobře, Bredík se nabaštil a prozkoumává nový domov. S dalšími zadanými štěňátky se budeme loučit průběžně v tomto týdnu.

 

13.5.11 miminkům je sedm týdnů, váhy mají od 5,200kg do 6kg.

 

12.5.11 dnes přijeli na náštěvu svých psích vnoučat Darja a Karel Kahanovi, kteří z nich byli moc nadšeni.

 

11.5.11 dnes jsme dělalali miminkům bebíčka, tetovalo se a očkovalo. Štěňátka byla statečná, některá jen malinko knikla a za chvíli už si hrála. Pani doktorka je důkladně prohlédla, všechna jsou zdravá a v pořádku. Také už od pondělí spí v kotečku.

 

10.5.11 fotky ze sobotní návštěvy. Děkuju za ně Míše.

 

 

7.5.11 vrh A oslavil 2 roky, Přejeme štěňátkům vše nejlepší k narozeninám!

7.5.11 sobota byla ve znamení návštěv. Přijeli se podívat tety z pobočky Lucka Bezdíčková a Míša Zubíková, přivezli jim hračky a dobrůtky. Na Buginku se přijel podívat její budoucí páníček pan Mareček, bude u něj mít obrovskou zahradu, doufám, že s ní zapomene na odchod své rotvičky a bude mu dělat jen radost. Mimina si pozornosti a mazlení užívali, bylo krásně a tak jsme byli celý víkend na zahrádce. Schovávali se mi do tůjí, taky mi vytahali kedlubny co jsem zasázela a na skalce zastříhali kytky. Lotři vědí, že se neumím zlobit a když se přitulí a olíznou mě všechno jim hned odpustím.

 

6.5.11 štěňátka oslavila šest týdnů. Po třetí jsme odčervovali. Váhy mají od 4,900kg do 5,400kg. Už neprospí většinu dne jako dřív, ale lítají a hrajou si, až si někdy řikám, kde tu energii pořád berou. Fotečky z šestého týdne zde.  Více v sekci štěňata.

 

29.4.11 štěňátkům už je pět týdnů. Lumpačí a zlobí mámu, ta když jich má dost, před nimi raději hupne na gauč, kam se za ní ty lumpíci zatím nevyškrábou. Baští kaši i granulky, postupně je odstavujeme. Váhy mají  od 3, 140kg do 3,630kg. K odchovně jsme jim připojily ohrádku, aby měli více prostoru a musim je pochválit, chodí do ní na noviny a v pelíšku kde spí mají pořád čisto. Nejraději jsou na zahrádce, kde se můžou pořádně vylítat, a pak padnou a spí tam kde zrovna jsou. Také už je tam nemusíme přenášet, stačí zavolat kucí, kucí a už se za námi poslušně řítí. Musím říct, že vyfotit je a nemít jen mázlé šmouhy je docela těžké, fotky z pátého týdne zde.

 

24.4.11 dnes jsme měli první návštěvy nových páníčků. Nejdříve přijeli manželé Javůrkovi, vybrali si pejska z černým obojkem- Breda. Děkujeme za hrošíka. Navečer přijeli rodina Drobných, vybrali si růžovou fenečku- Bekky. Bekky bude od nás jen kousek tak jsme rádi budeme ji moci vídat.

 

22.4.11 miminka oslavila čtyři týdny. Váhy mají od 2,230kg do 2,740kg. Začínají lumpačit, když je hezké počasí lebedí se celý den na zahrádce.

20.4.11 dnes byli štěňátka poprvé venku, moc se jim tam líbilo, fotky zde.

 

15.4.11  fotky miminek z třetího týdne. Štěňátka už chodí, také se perou a zlobí mámu. Více zde.

 

8.4.11 štěnda oslavila dva týdny. Už koukají a stavějí se na zatím vratké nožičky. Jak se nad bednou objeví nečí hlava, začne neskutečné hemžení a knikot.

Fotky z druhého týdne. Poprvé jsme odčervovali a stříhali drápky. Váhy a více v sekci štěňata.

 

1.4.11 miminkům je týden, zatím jenom baští od mámy a spí. O tom jak rostou najdete více zde. Bugiška se má dobře, vzorně se o miminka stará a kdyby nebylo cecíků, ani se na ní nepozná, že má štěňátka.

 

30.3.11  nové fotečky miminek.

 

25.3.11 po té co nás Bugina dva dny napínala, včera večer začala rodit. Narodilo se nám pět pejsků a dvě fenečky, jsou v pořádku , mají se čile k světu a hned po porodu hledali máminy cecíky.  Bugiška porod zvládla a vzorně se o miminka postarala. Jsou to pěkný cvalíci váhy měli kolem půl kila. Porodní asistentku mi na jedničku dělal manžel a poradu po telefonu Darja, oběma moc děkuji. Na fotky z prvního dne se můžete podívat zde. 

22.3.11 zatímco naše psí rodinka očekává radostnou událost a těší se na budoucí miminka, dějí se i smutné věci. V neděli odešel do psího nebe otec naší Bugiši Bruno Janovský dvůr. Brunečkovi do nebe posíláme pohlazení a myslíme na Darinku s Karlem, kteří jsou z jeho odchodu smutní. Vzpomínka na Brunečka.

 

 

20.3.11 do termínu porodu zbývají už jen dva dny. V týdnu jsme Bugišku nastěhovali domů, aby byla pod dohledem a zvykla si na porodnici. Bugiša si to užívá, celá rodina ji rozmazluje. Kluci se nastěhovali k ní do bedny a poslouchají bříško, jestli uslyší jak se miminka hýbou. Fotky naší budoucí maminy zde.  Na štěňátka už se těšíme a doufáme, že vše proběhne v pořádku.

Fotogalerie: Novinky

/album/fotogalerie-novinky3/pohodicka-jpg/
/album/fotogalerie-novinky3/p3200026-jpg/

Derrick Bonnapo, otec našich budoucích štěňátek získal titul Interšampiona, gratulujeme!

42. den Bugiška se už kulatí

/album/fotogalerie-novinky2/a42-jpg/
/album/fotogalerie-novinky2/p3010068-jpg/
/album/fotogalerie-novinky2/a42-den-jpg/

20.2.11 jsme byli s Buginou na ultrazvuku. Pani doktorka březost potvrdila! Bugiša se má dobře, dopřáváme ji dlouhé procházky a chodíme na stopy.

 

Máme nakryto!!!

18.1.11 jsme vyrazili směr Červený Kostelec do chovné stanice Bonnapo, za mladým perspektivním plemeníkem CH Derrickem Bonnapo. S Buginou si padli do oka, krytí proběhlo hladce. Pokud nám bude příroda nakloněna, štěňátka se narodí kolem 22. března. Více o tomto spojení se dozvíte v sekci štěňata. 

Krytí

/album/fotogalerie-novinky/kryti-jpg/
/album/fotogalerie-novinky/kryti-2-jpg/

 

 

2.1.2011 Sylvestra  a nový rok s námi slavil Axl Qwent, jehož páníčci byli na lyžích. Qwentík je pes z bytečku a tak i u nás si lebedil v obýváku, což nelibě nesla naše sylka Geila. Zato naši děti byli nadšené a hlavně s klukama si užili spoustu lumpáren. Myslim, že po nich se mu určitě stýská.  Jsem ráda, že děti miluje stejně jako jeho máma. Taky s páníčkem vařil sylvestrovskou večeři.  

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Zuzana Penglová Vražkov 140
41301 Roudnice nad Labem
774 133 919

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.