2010

Děkuji všem za došlá přáníčka, podívat se na ně můžete zde.

 

 

 

 

 

Za celou naši velkou smečku, přeji všem krásné a pohodové vánoce bez stresu, veselého silvestra a vše nej do nového roku. Pejskům přeji hodné páníčky, kteří je rádi pomazlí a mají pro ně vždy nějakou dobrůtku. Páníčkům hodně úspěchů a trpělivosti při cvičení svých miláčků.

 

 

 

5-7.11.2010 poslední setkání naší bezva party v tomto roce bylo v Maxově. Tento víkend byl ve znamení bilancování práce za celý rok. Pro každého byl připraven dáreček, diplom, kalendář. Počasí bylo sice proti nám, ale nám to vůbec nevadilo, užívali jsme si příjemného tepla v klubovně a povídali, až do rána. Bylo mi trochu smutno, že to je poslední letošní setkání, ale již jsme naplánovali  spoustu akcí, na kterých se v příštím roce zase všichni uvidíme. Na krásné diplomy, které pro nás připravila Míša Zubíková se můžete podívat zde.

 . 

1-3.10.2010 pořádala pobočka BEZ HRANIC výcvikový víkend ve středisku Poslův Mlýn v Doksech. Počasí nám na říjen opravdu přálo. Bezva terény na stopy, šikovní figuranti, prostě super. Reportáž a fotky na stránkách pobočky si můžete přečíst a prohlédnout zde.

 

 

 

Došly nám výsledky rentgenů, Art Pengo DLK 0/0, DKK 0/1 gratulujeme!

 

 

1.9.2010 se konala  Klubová výstavya RTW v Tlučné,  poprvé se tu vystavoval  Axl Qwent Pengo a získal VD a moc hezký výstavní posudek gratulujeme! Podívat se přijel i Arin s páníčky, vše sledoval a příště už vyrazí taky.

 

1.9.2010 Buginka oslavila 4.narozeniny.

 

16.8.2010 Ivanka poslala nové fotečky Arinka.

 

31. 7.2010 se na nás přijel podívat Art s páníčky, udělal nám návštěvou velkou radost. Od svodu vyrostl a zmohutněl. Pořád běhal za dětma a chtěl házet míček, byl k neutahání. 

 

 

26.7 2010 jsme zabalili a vyrazili celá rodina do Cvikova na LVT. My s Bugišou  jsme se věnovaly přípravě na sobotní zkoušky. Ráno jsme chodili na stopy, během dopoledne byly poslušnosti a večer obrany. Pro děti i dospěláky byly připraveny  soutěže, za které byli odměněni krásnými diplomy a cenami. Všichni společně jsme se byli podívat  ve Skalici v jeskyních, kde se natáčela pohádka „ S čerty nejsou žerty“. Večer jsme vždy poseděli, jeden den se opékalo prasátko a krůta. O jídlo se nám bezvadně starala Péťa, její kantýna prostě neměla chybu. V sobotu nastal den zkoušek a my s Bugiškou jsme složily IPO-V!! Všem kteří se podíleli na organizaci tábora moc děkujeme a už teď se těšíme se na příští rok!!!

22.6.2010 zatímco si páníčci odletěli na dovolenou, byl u nás Qwent na prázdninách. Do naší smečky  krásně zapadl, jen naše silka Geila se na něj doma pořád vytahovala a snažila se ho komandovat. Nejvíc si užil s dětmi, neůnavně jim nosil míčky a honil se s nimi kolem bazénu. Fotky z prázdnin.   

11-13.6.2010 tento víkend jsme byli s na VV u nás v Roudnici nad Labem. Bylo tam i jedno z našich miminek Qwent, je moc šikovný. S Buginou jsme potrénovali hlavně obrany. Bezvadně figurovali Ládik Šíma a Petr Bečka. Brzy ráno jsme jezdili na stopy a protože sluníčko opravdu pálilo, zajeli jsme se i s pesany vykoupat do nedaleké pískovny. Zatímco já jsem se starala o žaludky naší party, Kristýna s Geilou, vyrazili na své první agiliťácké závody do Litoměřic. Obě bojovali a nedali se zahambit, ani od zkušenějších závodníků. Celý den jsem jim držela palce a moc gratuluju ke krásným výsledkům. Výsledky- trojzubec- 4.místo, domino-4.místo a jamping 7.místo.

  Přišli první výsledky RTG a udělali nám velkou radost!

 

Axl Qwent Pengo- DLK 0/0, DKK 0/1

 

 

Dnes je štěňátkům, rok gratulujeme!!!

 

7.5  uteklo to a našim štěňátkům je rok. Nejsou to už žádní malí medvídci, vyrostli z nich pořádní rotvíci. Přejeme jim vše nejlepší a ať dělají páníčkům jen samou radost. Páníčkům děkuju za zprávy a fotečky , které posílají, za lásku a čas co štěnátkům věnují. 

 

 

30.4.10 Ivanka poslala fotky Arinka.

 

5.4.10 přidány fotečky Agara zde.

 

2-5.4.10 jsme strávili víkend a velikonoce s pobočkou Bez Hranic, ve středisku STAP ve Sloupu v Čechách. V sobotu 3.4 se konal svod dorostu, kterého se zůčastnili tři z našich odrostlých medvídků Ajša, Axl Qwent a Art. Měla jsem čest a potěšení Ajšu na svodu předvést. Všechna štěňátka se chovala vzorně, hezky ukázala zuby a pěkně se předvedla. Vůbec jim nedělalo problém neznámé prostředí a množství cizích psů. Moc děkuji jejich páníčkům za to, že přijeli a že jim věnují tolik času a lásky. Díky supr terénům na stopy a bezva figurantům, jsme se po zimě pěkně rozhýbali. V pondělí jsme neunikli pořádné hodovačce. Prostě prima strávené svátky s prima partou. Za hezké fotky  děkuji Petře Růžičkové a Lucce Zavoralové.

 

Pengo

/album/pengo/pengo-st-jpg/
/album/pengo/pengo-jpg/

28.02.10 přidány nové fotky do fotogalerie Aiweny- Ari Pengo.

 

14.02.10 dnes mi velkou radost svojí návštěvou udělal Qwent, se svými páníčky a psí kamarádkou  Ebinkou. Od posledně pořádně vyrostl a je podobný mamce Bugině. Je vidět, že je ve své rodině moc spokojený. Na fotky z návštěvy se můžete podívat zde. 

 

13.02.10 všude je spousta sněhu, tak sebou na procházky bereme boby. Rotvíky tahání baví, závodí spolu, občas sice ztratí své pasažéry, přesto jsou děti nadšené.  Jen páníčka Argo nechce tahat.    

/album/a13/boby-3-jpg/
/album/a13/boby-1-jpg/
/album/a13/boby-jpg/
/album/a13/boby4-jpg/
/album/a13/a12-jpg/

 

30.1.10 Ivanka mi poslala fotečky Arina, asi se z něj stává zahradník.

15.1.10 Hanka mi poslala nové fotky Arta, byl hodný a tak dostal od Ježíška nový pelíšek.

09.1.10 Fotky Arinka a jeho malého kamaráda zde.

10.12.10 i u nás se z oblohy neustále sype sních, jeho uklízení už začínáme mít dost, jen děti a psi jsou z něj pořád nadšení. Každopádně rotvíkům to na sněhu moc sluší. 

 

/album/a4/p1110563-jpg/
/album/a4/p1110566-jpg/
/album/a4/p1120542-jpg/
/album/a4/p1120546-jpg/

Rok 2009 jsem přesunula do archivu.

Vyhledávání

Kontakt

Zuzana Penglová Vražkov 140
41301 Roudnice nad Labem
774 133 919

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.